Sousedé
(1/18)
3 299 000 Kč
ID nemovitosti:827
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:50 m2
Plocha pozemku:50 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:25. července 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej rekonstruovaného zděného bytu o CP 56 m2. Byt se nachází nedaleko centra města, na ulici Bratří Čapků. V blízkosti potraviny, dětské hřiště, mateřská škola, gymnázium, plavecký bazén, dostatek zeleně. Rekonstrukce - zděné jádro, voda v plastu, nové rozvody elektřiny. Byt je prodáván plně vybavený - včetně pračky, sušičky, myčky, TV atd. (není podmínkou). Součástí je velká lodžie a sklep. Jedná se o bezbariérový byt, umístěný v přízemí domu. K dispozici je kolárna/kočárkárna a prádelna. Veškerá občanská vybavenost v místě.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
827
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
2m2
Obytná plocha
50m2
Užitná plocha
50m2
Plocha lodžie
5m2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petra Modráčková, DiS.
Petra Modráčková, DiS.
Zobrazit
kontakt
Reality Jebavá s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé