Sousedé
(1/21)
3 050 000 Kč
ID nemovitosti:213410
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:59 m2
Datum aktualizace:7. listopadu 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Moderní byt 2+1 s balkónem v atraktivní lokalitě Stříbra.

Máme pro vás skvělou nabídku! V zastoupení majitele prodáváme moderně zařízený byt 2+1 s balkónem, který se nachází v novostavbě na okraji Stříbra.

Poloha a okolí

Tento atraktivní byt se nachází v klidné lokalitě, zároveň však s výbornou dostupností do centra města. Město Stříbro nabízí veškerou občanskou vybavenost, jako jsou školy, školky, restaurace, obchody, a také výborné vlakové a autobusové spojení, díky kterým můžete snadno navštívit i okolní místa.

Dispozice a vybavení

Byt o velikosti 2+1 je prostorný a světlý. Nabízí moderně zařízenou kuchyň a prostorný obývací pokoj. Z obývacího pokoje je přístup na balkon, kde si můžete užívat odpočinku a výhledu na okolní krajinu.

Byt zůstane částečně vybaven, což je ideální pro ty, kteří chtějí ihned začít bydlet a zároveň si rádi přizpůsobí interiér svým představám.

Příležitosti ve městě

Stříbro je městem s bohatou historií a zároveň moderní infrastrukturou. Díky velkému množství pracovních příležitostí je toto místo atraktivní nejen pro rodiny, ale i pro jednotlivce hledající nové pracovní výzvy.

Další informace

Mějte výhodu moderního bydlení v Stříbře! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a obraťte se na nás pro více informací a domluvení prohlídky.

Vaše nové bydlení v Stříbře čeká na vás. Těšíme se na vaši zprávu nebo telefonát.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
213410
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
59m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Stanislav Kotva
Stanislav Kotva
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

© 2023 Sousedé