Sousedé
(1/24)
2 600 000 Kč
ID nemovitosti:210476
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:59 m2
Datum aktualizace:23. května 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si vám nabídnout byt 2+1 v 2NP panelového, revitalizovaného domu s balkónem. Celý byt prošel nedávno velmi zdařilou kompletní rekonstrukcí. Je zde nová elektroinstalace, zděné jádro, nové plovoucí podlahy, omítky. V kuchyni kombinovaný sporák, je zde zapojena i pračka. V předsíni je prostorná komora. Byt je slunný. Dům prošel revitalizací, je zateplen, nová kotelna, stupačky a poslední splátka je ve výši 763kč je 30.11.2033. Nesplacený družstevní podíl je ve výši 92.179 kč. Poté je možno převézt do osobního vlastnictví a to v roce 2031. Náklady na bydlení jsou 4276 kč plus elektřina a plyn. V bytě je nyní platící nájemnice ve výpovědi. Byt může být prodán i jako byt investiční, není to ale podmínkou. Jeseník je lázeňské město v Olomouckém kraji v okrese Jeseník. Žije zde přibližně 11 tisíc obyvatel a je zde veškerá občanská vybavenost, spousta možností na výlety ať už na kole nebo pešky. Doporučuji prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
210476
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Dobrý
Plocha sklepa
4m2
Užitná plocha
59m2
Plocha balkonu
4m2
Patro
2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Jolana Urbišová
Jolana Urbišová
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé