Sousedé
(1/23)
3 100 000 Kč
ID nemovitosti:352333
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:60 m2
Plocha pozemku:60 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:23. ledna 2023
Energetická náročnostF ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme byt v cihlovém domě v klidné části Milovic u Nymburku.
Byt je dispozičně řešen jako 2+1, 60 m2. Velkou výhodou této nemovistosti je sklep o velikosti 25,5 m2, který se nachází pod obývací částí a je zde možnost propojení s bytem. V přízemí je i menší sklep o velikosti 4 m2. Více napoví přiložený plánek.
Byt je v původním stavu, okna jsou dřevěná, ohřev vody je řešen bojlerem, topení přímotopy i krbovými kamny.
Okolí domu je klidné, plné zeleně a výhodou může být i přilehlá mateřská škola. Přímo před domem je udržovaná zahrádka s posezením.
Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízkém okolí. Vlakové nádraží je vzdálené 1 km a parkování je řešeno přímo před domem.
Lokalita je velmi příjemná. Bývalý vojenský prostor se stal domovem divokých koní a zubrů a je to oblíbená a navštěvovaná destinace spolu s nedalekým zábavným parkem Mirakulum.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
352333
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
30m2
Obytná plocha
60m2
Užitná plocha
60m2
Patro
1
Počet sklepů
2
Energetická náročnost
F (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Ilona Šulcová
Ilona Šulcová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Dolní Břežany

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé