Sousedé
(1/8)
2 000 000 Kč
ID nemovitosti:359776
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:52 m2
Plocha pozemku:52 m2
Datum aktualizace:10. dubna 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Představuji Vám bezbariérový byt 2+1s plochou 52m2 v přízemí menšího podsklepeného domu, ve kterém jsou celkem 3 byty. V bytě najdeme pohodlnou a velkou kuchyni s jídelním stolem, vybavenou lednicí, el.troubou, varnou deskou, myčkou. Obývací pokoj je orientovaný jižně, zatímco ložnice do klidné zahrady. V bytě se topí zrekonstruovanou plynovou kotelnou a je možné zabudovat i krbovou vložku, pro kterou je zde příprava. Dům stojí lehce stranou od centra, ale ve výborné dostupnosti k obchodům, lékaři, škole a školce. Zastávka MHD je téměř u domu, vlakové a autobusové nádraží do 400 m.
Byt je vhodný pro mladou rodinu i starší generaci, nevedou k němu žádné schody. Za domem je možné parkovat, zahrada je oplocená, je možné ji používat celoročně pro děti nebo grilování.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
359776
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
52m2
Užitná plocha
52m2
Energetická náročnost
D (i)
Foto - Blanka Ficenecová
Blanka Ficenecová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé