Sousedé
(1/10)
1 990 000 Kč
ID nemovitosti:358455
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:52 m2
Plocha pozemku:68 m2
Datum aktualizace:8. března 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám byt, který si zaslouží rekonstrukci, protože se z něho povede vytvořit velice příjemné a teplé místo k bydlení. Nachází se v prvním poschodí seriózního domu, který se kvalitně opravuje, kultivuje a vrací se mu jeho původní tvář, ale s moderními technologiemi. Pozemek okolo domu je oplocený s možností parkování v areálu domu, elektronické zvonky, elektronická vstupní brána, oprava nádvoří, uměleckým kovářem vyrobené doplňky, zábradlí, dům se v současné době převádí na vytápění kvalitními elektrickými čerpadly.
V domě je 8 bytů a jejich obyvatelé mají společný zájem žít tady v hezkém prostředí.
Byt má prostorný obývák a ložnici a mezi nimi je kuchyně s kuchyňskou linkou. Kuchyně současně splňuje i vstup do bytu, který má před sebou ještě malou chodbu a teprve pak je schodiště, které je staré, ale původní a čeká také na opravu, přesto je ale krásné. V koupelně je místo na sprchový kout, WC i pračku se sušičkou. Podlahy jsou celodřevěné z velkých prken. Je možné v bytě postavit krbovou vložku či kamna.
K bytu náleží 2 velké sklepy v domě, půda třeba k sušení prádla, hub i bylin a na nádvoří vlastní zděný uzamčený prostor na kola, motorku, dětské hračky ev. pneumatiky.
Byt působí teple díky poctivé výstavbě původního mariolázeňského domu, který dotváří klasickou atmosféru města.
Určitě stojí za to se přijít podívat a popřemýšlet.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
358455
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
68m2
Užitná plocha
52m2
Patro
1
Energetická náročnost
C (i)
Foto - Blanka Ficenecová
Blanka Ficenecová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé