Sousedé
(1/25)
Fotka 34
6 499 990 Kč
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví v Říčanech
ID nemovitosti:785
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:64 m2
Datum aktualizace:4. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji byt v osobním vlastnictví 2+1 o velikosti 64 m2 ve 4. patře bytového domu s výtahem. Byt se stává z předsíně 8,27 m2, samostatné toalety 0,92 m2, koupelny s vanou 2,5 m2, pokoje 15,98 m2, kuchyně 16,29 m2 a obývacího pokoje 20,3 m2. K bytu náleží k užívání balkón v patře, který je společný se sousedním bytem. Dále sklepní kóje o velikosti 2 m2. Budova je zateplaná s plastovými okny - dvojsklo. V budově jsou nainstalovány bezpečnostní kamery, výtah po rekonstrukci.Na přiložených vizualizací interiéru můžete vidět, jak by byt mohl vypadat po rekonstrukci.Budova se nachází v krásné lokalitě města Říčany, které je opakovaně vyhlašováno nejlepším místem pro život. Lokalita má dobrou dostupnost do Prahy a to jak autem, vlakem tak i autobusem. Po městě jezdí bezplatná městská doprava i školní spoje. Skvělá občanská vybavenost je samozřejmostí. V Říčanech je řada mateřských a základních škol a rovněž jedno gymnázium nebo základní umělecká škola. V blízkosti jsou obchody s potravinami, pošta, lékárny, kino i zdravotnická, sportovní a kulturní zařízení. Celá lokalita je obklopena krásnou přírodou a místy k relaxování nebo aktivnímu využití. V případě zájmu Vám zdarma zprostředkujeme sjednání hypotéky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHD
ID nemovitosti
785
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
64m2
Užitná plocha
64m2
Patro
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Pavel Šandera
Pavel Šandera
Zobrazit
kontakt
AVILAS reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé