Sousedé
(1/10)
999 000 Kč
Poznámka k ceně: Kupní cena včetně provize zprostředkovatele a právního servisu.
ID nemovitosti:3304
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:56 m2
Podlahová plocha:56 m2
Datum vložení:22. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nemovitosti SEVER vám zprostředkují koupi bytové jednotky 2+1 v okrajové části Bíliny v Sídlišti Za Chlumem. Byt, který se nachází v prvním patře dvanáctipodlažního věžového domu se dvěma výtahy, je v původním, udržovaném stavu vhodný k bydlení i k rekonstrukci dle vlastních představ nových majitelů. Dům, ve kterém se byt nachází, prošel kompletní revitalizací, zateplení, nová fasáda, plastová okna. V blízkosti domu najdeme veškerou občanskou vybavenost jako jsou obchody, autobusová zastávka a další. V případě zájmu zajistíme našim klientům optimální variantu financování pro koupi této nemovitosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
ID nemovitosti
3304
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
56m2
Obytná plocha
56m2
Užitná plocha
56m2
Místností
3
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Jitka Korousová
Jitka Korousová
Zobrazit
kontakt
Nemovitosti SEVER s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé