Sousedé
(1/25)
4 490 000 Kč
ID nemovitosti:218
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:66 m2
Podlahová plocha:64 m2
Datum aktualizace:30. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji byt 2+1 v cihlové zástavbě o výměře 66 m2 s parkováním. Dům a byt prošel celkovou a důkladnou rekonstrukcí a momentálně se provádějí dokončující práce - parkoviště, plot, venkovní osvětlení, chodník a zeleň kolem domu. V domě je celkem 8 nově zrekonstruovaných bytových jednotek, které jsou také předmětem prodeje. Tyto byty je možné v rámci prohlídky také zpřístupnit pro případné porovnání a utvrzení ideálního výběru. Byt je situován v prvním nadzemním podlaží domu. V celém bytě jsou zrenovované parkety. Výjimkou je koupelna a oddělené WC, kde je položena keramická dlažba s podlahovým vytápěním. Vše v bytě je nové, čisté a voňavé. Okna jsou plastová s izolačním trojsklem. Vchodové dveře jsou hliníková s izolačním trojsklem. Ústřední vytápění je zajištěno elektro kotlem, jehož rozvody jsou schovány ve zdi a tím nepřekáží a vizuálně neruší. Dům je odizolován, zateplení je provedeno podle nejaktuálnějších norem, střecha a její součásti jsou nové. Pro více informací a případný termín prohlídky volejte.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
ID nemovitosti
218
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Obytná plocha
66m2
Užitná plocha
66m2
Místností
3
Patro
1
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jakub Rychtařík
Jakub Rychtařík
Zobrazit
kontakt
RR Nebe s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé