Sousedé
(1/7)
8 490 000 Kč
ID nemovitosti:VRA_A3.2
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:71 m2
Datum aktualizace:5. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme prostorný byt k prodeji do osobního vlastnictví s dispozicí 2+1 o velikosti 71.3 m2 ve 2. patře cihlového domu v klidné lokalitě pražského Vyšehradu v ulici Vratislavova. sestává ze vstupní chodby, koupelny s WC, samostatné kuchyně s oknem a ze dvou obytných pokojů.

Dům se nachází na adrese Vratislavova 59/5 v atraktivní lokalitě Prahy 2 – Vyšehrad a investice do bydlení v domě představuje trvalou hodnotu ve výjimečné lokalitě v těsné blízkosti zeleně, řeky a zároveň v centru velkoměsta. Lokalita má plnou občanskou vybavenost, v okolí domu najdete obchody, školy, školky, zdravotnická, kulturní a sportovní zařízení, restaurace, bary, kavárny. V těsné blízkosti jsou i oblíbené farmářské trhy na náplavce. Dům Vratislavova má pět nadzemních podlaží a nabízíme v něm k prodeji čtyři bytové jednotky s dispozicí 1+1 až 2+1 od 26 m2 do 71 m2.

V domě připravujeme realizaci nového výtahu a opravu uliční fasády, dále revitalizaci společných prostor a dvora, výstavbu nových sklepních kójí ke každé jednotce. Pro zvýšení bezpečnosti domu bude zaveden čipový vstupní systém včetně možnosti video hovorů. Ke každému bytu bude vybudována nová sklepní kóje v suterénu domu.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
VRA_A3.2
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
71m2
Užitná plocha
71m2
Patro
2. patro
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Tereza Hejlová
Tereza Hejlová
Zobrazit
kontakt
City Home – SATPO management, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé