Sousedé
(1/10)
440 000 Kč
Poznámka k ceně: Vyvolávací cena!
ID nemovitosti:318
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:50 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:31. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej spoluvlastnického podílu ve výši id. ? k bytové jednotce č. 8/5 z insolvenčního řízení dlužníka nejvyšší nabídce.

Nemovitost se nachází v okrese Česká Lípa, ve městě Dubá, části Nový Bernštejn, poblíž zastávky MHD bus „Dubá, Nový Bernštejn“. Okolní zástavbu tvoří pouze jeden bytový dům a komerční areál. Přístup a příjezd k nemovitým věcem je z pozemku parc.č. 484/4, který je ve vlastnictví města Dubá. V okolí je k dispozici pouze omezená občanská vybavenost. Ve městě Dubá je k dispozici rozšířená občanská vybavenost, předmět prodeje je situován cca 1,5 km od centra města. Kompletní občanská vybavenost je k dispozici v České Lípě, ve vzdálenosti cca 20 km od nemovité věci. Parkovací možnosti jsou dobré na parkovišti u domu a okolních komunikacích.

Předmětem prodeje je spoluvlastnický podíl ve výši 1/2 na bytové jednotce č. 8/5, umístěné v bytovém domě č.p. 8, jež je součástí pozemku parc.č. st. 509 (LV č. 1233), v katastrálním území Dubá, obec Dubá, okres Česká Lípa, včetně spoluvlastnických podílů na pozemcích a zahradě okolo bytového domu.Popis bytové jednotky č. 8/5

Bytová jednotka je situována v 2. NP zděného bytového domu, který je po revitalizaci (zateplení, nová okna). Bytový dům je samostatně stojící, podsklepený, se dvěma NP pod valbovou střechou, bez výtahu. Stavba je v užívání cca 60 let a je po revitalizaci (nová okna, zateplení). Společné prostory tvoří kolárna a kočárkárna.

Podlahy v obytných místnostech tvoří parkety, v ostatních místnostech je keramická dlažba. Vybavení kuchyně tvoří kuchyňská linka. Vybavení sanity tvoří vana, umyvadlo a WC. Okna v bytě jsou plastová. Jádro je zděné. Vytápění bytu je lokální, prostřednictvím krbových kamen. Zdrojem teplé vody je el. bojler.

Bytová jednotka je o velikosti 2+1, o výměře 49,96 m2.

K bytu patří 2 sklepy (4 m2 a 8 m2).

Bytová jednotka se nachází v převážně původním stavu s nutností dalších investic na kompletní modernizaci.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Okna
Plastová
Druh bytu
Klasický
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linka
Vytápění podrobnosti
Krbová kamna
Zateplení
Ano
ID nemovitosti
318
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
50m2
Místností
3
Patro
2
Počet sklepů
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Petra Menšíková
Petra Menšíková
Zobrazit
kontakt
Dražební společnost MORAVA, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé