Sousedé
(1/17)
fotobytbrodska (6)
2 690 000 Kč
ID nemovitosti:00887
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:58 m2
Datum aktualizace:30. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 s lodžií. Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí tak moderní nadstandardní bydlení.Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží zděného objektu s celkem jedním podzemním a třemi nadzemními podlažími. Střecha je sklonitá, krytina jsou tašky, bleskosvod je instalován, klempířské prvky jsou z eloxovaného plechu. Fasáda je novodobá točená, zateplené štíty. Výtah v domě není, schody jsou terasové. Vytápění je ústřední dálkové, vč. teplé vody. Před 10 lety byla provedena nová fasáda, před 5 lety pak okna a lodžie. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
00887
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
58m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Mike Jiskra
Ing. Mike Jiskra
Zobrazit
kontakt
Frami Real

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé