Sousedé
(1/8)
dům ze zahrad
Rezervace
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: dohodou
ID nemovitosti:55774
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:56 m2
Datum aktualizace:27. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 2+1 o velikosti 56 m2 v Havlíčkově Brodě na Ledečské ulici. Byt je nově v osobním vlastnictví (SVJ). Dům je zděný s dodatečně budovanými byty v podkroví. Orientace pokojů je na jih, kuchyně a koupelna s WC na sever. Byt se nachází ve 2.NP v prostředním vchodě a proto jsou zde nízké náklady na vytápění. Byt je v původním stavu, okna jsou dřevěná, mimo koupelny a chodby kde při došlo před dvěma roky k výměně za plastová. Koupelna a WC je zrekonstruovaná cca před 20-ti roky. Podlahy jsou v bytě kryty PVC, mimo koupelny s WC, kde je dlažba a druhého pokoje, kde jsou OSB desky. V koupelně je sprchový kout. Vytápění i ohřev vody je řešen plynovým kotlem umístěným v chodbě. K bytu náleží 2 sklepy o velikosti 5,6 m2a 3,4 m2. K bytu je možné zřídit na městském úřadě i právo užívání dvou pozemků (cca 20 m2 a 6 m2) asi 20 m pod domem ve společné zahradě. Před domem možnost parkování.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
55774
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Plocha sklepa
9m2
Užitná plocha
56m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Martin Mezera
Ing. Martin Mezera
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář HAVLÍČKŮV BROD

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé