Sousedé
(1/9)
1
Rezervace
3 400 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:55087
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:67 m2
Datum aktualizace:20. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej kompletně zrekonstruovaného bytu o dispozici 2+1 a podlahové ploše 60,3 m2, v centru městyse Luka nad Jihlavou, v krátké vzdálenosti od krajského města Jihlava. Prodej bytu je součástí projektu s názvem Krpálkův dům, který nabízí lukrativní bydlení nedaleko krajského města s dobře propojenými vlakovými a autobusovými spoji, dálnice D1 je ve vzdálenosti 5 minut. Luka nad Jihlavou nabízí svou občanskou vybaveností a polohou vhodné zázemí pro lidi v jakémkoliv věku či životní fázi. V zimních měsících zde uvítáte lyžařský vlek a v letních nové koupaliště. Byt je kompletně zrekonstruovaný, z původního bytového domu jsou zachovány pouze obvodové zdi a nosné konstrukce. Použité materiály jsou vysoké kvality, příkladem toho jsou vinylové podlahy a koupelny od firmy Siko. Vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje vlastní elektrický kotel. K bytu náleží sklep a parkovací stání na dvoře domu s rezidenčním vjezdem.S financováním rádi pomůžeme. V případě zájmu nebo pro více informací mne prosím kontaktujte.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
55087
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
67m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Kuchta
Petr Kuchta
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář HAVLÍČKŮV BROD

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé