Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/25)
1 450 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí
ID nemovitosti:J05195
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:64 m2
Datum vložení:9. března 2018
Datum aktualizace:19. března 2018
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie186 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v žádané lokalitě Nábřeží 1. máje v Písku. Jedná se o byt v 6. patře panelového domu o podlahové ploše 64 m², orientace oken - V, Z, dispozice je velice dobře řešena. Byt je v původním udržovaném stavu a v případě budoucí rekonstrukce je možné po dohodě s majitelem předložit návrh rekonstrukce bytového jádra i s potřebnými potvrzeními, které současný vlastník již má k dispozici. Klidný, čistý dům s novým výtahem, zateplení domu je plánováno do cca 2 let, krásný výhled na řeku a Starý most, v přízemí domu sklep a společné prostory (kolárna), dostatek parkovacích míst před domem. Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte naši kancelář.

Základní údaje

ID nemovitosti
J05195
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
64m2
Obytná plocha
64m2
Užitná plocha
64m2
Patro
6
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Kateřina Dlabačová
Kateřina Dlabačová
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi JUSTO Česká republika, Kodaňská 1441/46 Praha, IČO: 04419995.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.