Sousedé
(1/9)
Rezervace
2 850 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně právních služeb a odměny RK
ID nemovitosti:N00928
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:66 m2
Datum vložení:19. ledna 2021
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný byt 2+1, 66 m2 na ul. Kaštanová v Olomouci. K bytu náleží zasklená lodžie (4m2) a sklepní kóje. Byt se nachází v prvním poschodí domu. Byt zaujme neprůchozími pokoji, prostornou kuchyní a velkým obývacím pokojem se zasklenou lodžií. Další velkou výhodou je prostorná komora v bytě.
Díky své poloze a orientaci je tento typ nemovitosti ojedinělý a žádaný. Lokalita se všemi občanskými službami. Na domě ani na bytě nevázne žádný dluh. K dispozici je ihned, financování zajisťujeme. Vřele doporučujeme.

Základní údaje

Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
N00928
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
66m2
Užitná plocha
66m2
Patro
přízemí
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Olga Polanská
Olga Polanská
Zobrazit
kontakt
Reliability s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé