Sousedé
(1/12)
Rezervace
2 300 000 Kč
Poznámka k ceně: uvedená cena vč. právního servisu a provize RK
ID nemovitosti:6613
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:51 m2
Plocha pozemku:51 m2
Datum aktualizace:21. března 2024
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Bytová jednotka je situovaná v městské části Krásno nad Bečvou ve Valašském Meziříčí na ul. Zašovská v I. patře nízkopodlažního panelového domu bez výtahu.
Byt v osobním vlastnictví je v původním stavu, určený ke kompletní rekonstrukci. Aktuálně je nemovitost vyklizená, připravená k okamžitým úpravám dle potřeb a vkusu nového majitele. Oblíbená dispozice nabízí mnoho možností a variant pro renovaci a modernizaci současných bytových potřeb.
Dispozice bytu 2+1 o podlahové ploše 51m² skýtá mnoho možností, jak využít, upravit či změnit stávající prostor. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí, kuchyně je natolik prostorná, že se do ní vejde jídelní kout. Součástí je lodžie s jižní orientací (3,24m²) a sklep (2,86m²) na I. PP domu. Dále je k dispozici praktická šatna, kterou lze propojit s ložnicí/pokojem a ušetřit tak prostor pro šatní skříň v samotné místnosti. Popř. může prostor sloužit jako pracovna, dílna či sklad méně používaných věcí. Jádro bytu je původní umakartové, takže lze jednoduše odstranit a nahradit zděnou příčkou a např. zvětšit prostor pro koupelnu a WC
Dům, ve kterém se bytová jednotka nachází, je zateplený a splňuje energetickou náročnost třídy C. Po výměně jsou plastová okna, vstupní dveře do domu a zvonky vč. rozvodů vody a plynu.

Měsíční náklady na provoz bytu cca 6.000kč vč. platby do fondu oprav.
Velkou výhodou je poloha bytu s rychlým pěším i dopravním napojením jak na město Valašské Meziříčí, tak na výjezd z něj. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. V místě podél řeky Bečvy vede cyklostezka, nedaleko dětské hřiště, restaurace, autobusové nádraží, supermarkety ale i centrum města.

Na nemovitosti neváznou žádné právní vady či věcná břemena, tudíž převod vlastnického práva a nastěhování jsou možné ihned. Konzultace a zajištění financování u kteréhokoliv bankovního ústavu s nejvýhodnějšími podmínkami je bezplatně zajištěno.
V případě zájmu o prohlídku či konzultaci se na mně neváhejte obrátit.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
6613
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
51m2
Užitná plocha
51m2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Rebrošová, DiS.
Lenka Rebrošová, DiS.
Zobrazit
kontakt
Reality Kocourek s.r.o.

© 2024 Sousedé