Sousedé
2 150 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize pro RK a právního servisu
ID nemovitosti:252
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:58 m2
Podlahová plocha:50 m2
Datum aktualizace:19. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi původního bytu v osobním vlastnictví, o dispozici 2+1 a rozloze 58 m2, vč. dvou sklepních kójí, umístěného ve druhém patře cihlového domu s potenciálem rozšíření současné dispozice na 3+kk. Byt se nachází v lukrativní části obce Rožmitál pod Třemšínem, ulice Komenského. V současné době probíhá v rámci revitalizace zateplení domu a výměna oken.

Byt samotný je určen k celkové rekonstrukci a skýtá tak možnost realizace budoucího bydlení dle vlastních představ.
Rožmitál pod Třemšínem je město v okrese Příbram asi 15 km jihozápadně od Příbrami. Atraktivní lokalita s výbornou dopravní dostupností a kompletní občanskou vybaveností. V bezprostřední blízkosti jsou školka, škola, obchody, dětská hřiště a sportoviště. Zastávka autobusu je kousek od domu s dojezdovou vzdáleností do Prahy a Plzně do jedné hodiny. Jsou zde dvě obchodní centra a řada malých ob-chodů a služeb, zdravotní středisko, pošta.

Lokalita je vyhledávanou především možnostmi turistiky, sportovního vyžití, vč. cyklostezky, vedoucí do nedotčené přírody Brdských lesů. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
252
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
58m2
Užitná plocha
58m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jitka Fujciková
Jitka Fujciková
Zobrazit
kontakt
Úspěšné reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé