Sousedé
(1/15)
45141-417082
2 690 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:45141
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:65 m2
Datum vložení:27. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízím byt 2+1 v Sokolovské ulici v Rychnově nad Kněžnou. Byt o celkové ploše 65 m2, jehož součástí jsou i dvě kóje, se nachází ve 3 podlaží. Z chodby bytu se dostaneme rovně do obývacího pokoje, po levé straně je vstup do kuchyně, z které vejdeme do ložnice s balkónem a koupelny s vanou. WC je situováno za koupelnou a je k němu i samostatný vchod z chodby - zde je i přípojka na pračku. Byt je v původním, ale velice pěkně udržovaném stavu. Předností jsou dvě zděné kóje, jedna se nachází hned u vstupu do bytu, druhá v sklepní částí a dále je součástí bytu ještě sklepní kóje. Město Rychnov nad Kněžnou nabízí veškerou občanskou vybavenost - školy, školky, obchody, úřady, nemocnice. Nabízí spoustu sportovního a kulturního vyžití. Svoji strategickou polohou poskytuje mnoho pracovních příležitostí, jak ve ŠKODA Auto, a.s., tak i jiných firmách - Auto SAS, Simoldes, FAB, atd. S financováním rád pomohu. Neváhejte mě kontaktovat o prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
45141
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
65m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé