Sousedé
(1/8)
39196-367449
3 299 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:39196
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:53 m2
Datum aktualizace:17. července 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví. Jedná se o světlý byt ve zvýšeném přízemí ve starším cihlovém domě nedaleko centra v klidné části města Jihlava, jen pár minut od atletického stadionu a parku Velký Heulos. Do centra nebo například do ZOO je to 10 minut pěší chůze. Stejně tak daleko je základní škola nebo Kaufland Ve vedlejší ulici je malý obchod, pizzerie nebo místní hospůdka.V oblasti je velmi dobrá dopravní dostupnost. Parkování je před bytovým domem nebo v těsném okolí.Byt je v dobrém stavu, ale rekonstrukce umožní jeho modernizaci a přizpůsobení potřebám a představám nového majitele. K dispozici jsou nadstandardní úložné prostory – sklep 12m2, půda 14 m2. Velkou výhodou bytu je zahrádka, kde je si můžete vypěstovat drobnou zeleninu nebo květiny a kde je také možnost vybudovat krásnou terasu k relaxaci. Bezpečný venkovní prostor jistě uvítáte pro dítě nebo pro domácího mazlíčka.Ideální příležitost pro Vás, pokud upřednostňujete klid a nechcete bydlet v rušném panelovém domě na přeplněném sídlišti. Celkové náklady na provoz jsou 3400 Kč (fond oprav včetně služeb a energií).Samozřejmostí jsou mé služby a konzultace spojené s financováním tohoto bydlení.

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Plyn
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
39196
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Plocha sklepa
12m2
Užitná plocha
53m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé