Sousedé
(1/12)
Fotka 3
2 699 000 Kč
Anuita:
0 Kč
ID nemovitosti:1114
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:59 m2
Datum aktualizace:22. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Byt se nachází v posledním třetím patře menšího bytového domu (pouze 9 bytových jednotek) v rezidenční části Petrovic. Díky promyšlené rekonstrukci byt nyní disponuje předsíní, dostatečně velkým obývacím pokojem, na který navazuje kuchyně s moderní kuchyňskou linkou a spotřebiči. Dále je zde prostorná ložnice, nová koupelna se sprchou a samostatné WC. Velmi praktickou dominantou obývacího pokoje jsou krbová kamna, díky kterým Vaše náklady na vytápění budou minimální. Kromě krbových kamen lze celý byt pohodlně vytápět též vlastním elektrokotlem, který byl instalovám před třemi lety současně s novými rozvody a radiátory ve všech místnostech. V celém bytě jsou nová plastová okna, nové rozvody elektro, vody, odpadů. Součástí bytu je i sklepní kóje v suterénu domu. Parkování je bezproblémové před domem. Lokalita je klidná, avšak základní občanskou vybavenost máte nadosah v docházkové vzdálenosti. Hned vedle domu je velmi pěkné dětské hřiště, ZŠ i MŠ nedaleko. U této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce k dispozici energetický štítek, dle novely zákona 406/2000 je proto nemovitost inzerována v energetické třídě G.

Základní údaje

ID nemovitosti
1114
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
59m2
Užitná plocha
59m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ladka Mašatová
Ladka Mašatová
Zobrazit
kontakt
NemoGlobal, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé