Sousedé
(1/9)
1 040 000 Kč
ID nemovitosti:N00637
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:56 m2
Datum aktualizace:1. ledna 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Novinkou v prodeji je bydlení s nízkými náklady - ideální pro menší rodinu nebo pár. Jedná se o přízemní bytovou jednotku, která v minulosti prošla celkovou rekonstrukcí bytového jádra a elektroinstalace. Zajímavá poloha domu v centru města nabízí dostupnost všech občanských služeb (MŠ, ZŠ, obchody, úřady, zastávky MHD), dostatek parkovacích míst i zeleně. Ihned k nastěhování.
Pro další informace a možnosti prohlídek mně prosím kontaktujte.

Základní údaje

ID nemovitosti
N00637
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
56m2
Užitná plocha
56m2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Stanislav Bajtek
Bc. Stanislav Bajtek
Zobrazit
kontakt
Česká Společnost Realitní / ALDAMAR

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé