Sousedé
(1/19)
3 334 716 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize a všech poplatků spojených s prodejem
ID nemovitosti:347282
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:82 m2
Plocha pozemku:82 m2
Datum aktualizace:11. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení vám nabízíme bytovou jednotku 2+1 o celkové ploše 82m2. Bytová jednotka se nachází v domě se třemi bytovými jednotkami. Byt se nachází v přízemí. Do bytu vstoupíme přes vstupní halu cca 10 m2. Z tohoto prostoru se dostaneme do koupelny, ve které najdeme jak vanu tak sprchový kout. Dalšími dveřmi se dostaneme do "komory", ve které můžete schovat opravdu cokoliv. (4,5 m2) Půjde použít i k umístnění elektrokotle, který je nutno nainstalovat k vytápění a ohřevu TUV. Poslední dveře ze vstupní haly vedou do kuchyně. Ta bude potřebovat kuchyňskou linku, kterou si zařídíte podle svých představ. Z kuchyně vejdeme do obývacího pokoje (25 m2), který má dva vstupy přímo do zahrady. Poslední místností je ložnice, krásně prosvětlená taktéž z výstupem na zahradu. Součástí zahrady je i koupací jezírko. Spolu s bytovou jednotkou si můžete zakoupit nekryté parkovací stání za uzamykatelnou bránou (158 000 Kč). Poloha domu zajišťuje naprosté soukromí pro obyvatele bytových jednotek. Projděte si galerii a domluvte si se mnou prohlídku. A pokud se ptáte, kde se bytová jednotka nachází je to v obci Šitbořice. Šitbořice leží 25 kilometrů jihovýchodně od Brna. Autem se do Olympie dostanete do dvaceti minut a na "Svoboďák" to máte minut 25. Najdete zde plnohodnotnou školu 1.-9. třída. Mateřskou školku. Několik restaurací a obchodů. S okolním světem jsou Šitbořice propojeny autobusovou dopravou.
Náklady na energie jsou při dvou obyvatelích 3500 Kč bez vody. Domluvte si prohlídku a přijďte se s bytem seznámit.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
347282
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
82m2
Užitná plocha
82m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Bc. Petr Motyčka
Bc. Petr Motyčka
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Delta

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé