Sousedé
(1/11)
foto-2
2 390 000 Kč
ID nemovitosti:00227
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:48 m2
Datum aktualizace:24. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi pěkný moderní byt 2+1ve Vysokém Mýtě v ulici V Břízkách. Byt se nachází ve 2. NP a je v osobním vlastnictví. Podlahová plocha bytu je 48, 3 m2. K bytu náleží balkon o ploše 4m2, a sklep 2.39m2. Vytápění bytu je ústřední dálkové. Byt je teplý a slunný, dvě místnosti jsou orientovány na jihozápad. Velkou výhodou bytu jsou nízké náklady na bydlení. V případě většího počtu zájemců o koupi bytu si prodávající vyhrazuje právo prodat byt za nejvyšší nabízenou cenu. Byt poskytuje velmi příjemné bydlení. Výhodné financování Vám zdarma zajistíme. Více informací Vám rádi poskytneme po telefonu , nebo přímo při prohlídce bytu. Doporučujeme ke koupi.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Skeletová
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
00227
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
2m2
Užitná plocha
48m2
Plocha balkonu
4m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Lubomír Lacman
Mgr. Lubomír Lacman
Zobrazit
kontakt
SIDUS reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé