Sousedé
(1/25)
4 690 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize RK, právních služeb a advokátní úschovy kupní ceny
ID nemovitosti:350014
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:66 m2
Plocha pozemku:56 m2
Datum aktualizace:27. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka bytové jednotky v klidné části obce, která nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost, vč. výborné dopravní dostupnosti do Prahy, Kralup nad Vltavou nebo Neratovic.
Stávající bytová jednotka jednotka má budoucí potenciál v podobě půdní vestavby, která by nabídla další dvě ložnice, šatnu, koupelnu, toaletu a chodbu s výměrou téměř dalších 50 m2. Pro tento záměr je vypracována projektová dokumentace, která je součástí prodejní ceny!!!
Byt prošel kompletní rekonstrukcí a disponuje kuchyní s novou linkou a komorou, obývacím pokojem s balkonem, ložnicí, koupelnou se sprchovým koutem a kombi toaletou. V suterénu domu jsou k dispozici dva sklepy o celkové výměře 11 m2.
Vytápění je zajištěno moderními elektrickými přímotopy a ohřev vody elektrickým bojlerem, s dostatečnou kapacitou teplé vody.
V Odolene Vodě naleznete vše, co ke klidnému rodinnému životu potřebujete, např. základní a uměleckou školu, školku, zdravotní středisko se základní lékařskou specializací, lékárnu, obchody, supermarket Penny, poštu, restaurace apod.
Sportovně založené rodiny využijí spoustu možností na pěší nebo cyklo výlety do okolí, vyhlášená přírodní rezervace Vršky pod Špičákem, jsou tu tenisové kurty, sportovní areál, koupaliště Jordán nebo významný volejbalový klub Aero Odolena Voda.
Za 3,5 km jste na dálnici D8 Exit 9 Úžice, popř. můžete využít autobusovou PID dopravu, jejíž zastávka Komenského je 3 min. od domu.
V případě zájmu o prohlídku, kterou rozhodně doporučuji, mě neváhejte kontaktovat a velmi rád Vám zajistím vhodný termín.
Děkuji a těším se na Vás. :-)

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
350014
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
56m2
Užitná plocha
66m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Vlastimil Raška
Vlastimil Raška
Zobrazit
kontakt
REMAX ALFA

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé