Sousedé
5 990 000 Kč
ID nemovitosti:336334
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:47 m2
Plocha pozemku:47 m2
Datum aktualizace:6. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Sháníte byt se zahradou v centru Prahy, který bude zároveň na klidném místě?

Pokud ano, dovolujeme si Vám nabídnout pěkný byt o podlahové ploše necelých 50m2 a o dispozici 2+1, který se nachází jednu ulici od Karlova náměstí.

Tato bytová jednotka nabízí prostory v podobě jedné neprůchozí ložnice, obývacího pokoje, chodby, kuchyně, koupelny a samostatné toalety.
Byt prošel rekonstrukcí všech inž. sítí v roce 2014 (elektro, voda, kanalizace a plyn). Podlahová krytina se skládá z dlažby (kuchyně, koupelna) a plovoucí podlahy (obývací pokoj, ložnice), což je velkou výhodou obzvláště při údržbě. K vytápění se využívá vl. kotel, který je rozveden formou radiátorů a podlahového vytápění (obývací pokoj, ložnice).
V bytě jsou zachovalé historické prvky jako pěkné obloukové klenby.
Prodává se bez vybavení, ve fotografiích a videu najdete půdorys a vizualizaci interiéru pro lepší představu, jak by mohl vypadat.

Orientace oken jsou do vnitrobloku. Společně s bytem je možné kdykoliv užívat větší společnou zahradu, která nabízí absolutní klid a pohodu.
Po domluvě s ostatními majiteli je možnost využití parkování ve vnitrobloku. PENB k dispozici nemáme, proto uvádíme energetickou třídu G.
Vzhledem k umístění nemovitosti je občanská vybavenost na nejvyšší úrovni, stejně tak památky a nejznámější místa Prahy jsou tzv. na dosah ruky.
Anuita již byla splacena.

Prohlídkový den se bude konat po telefonické či emailové domluvě.

Dovolujeme si upozornit, že v případě více vážných zájemců může být nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
336334
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
47m2
Užitná plocha
47m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Věra Krulichová
Věra Krulichová
Zobrazit
kontakt
REMAX ALFA

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé