Sousedé
(1/17)
3 490 000 Kč
ID nemovitosti:21876
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:53 m2
Podlahová plocha:53 m2
Datum aktualizace:15. ledna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nechcete se zdržovat rekonstrukcí a přijít k hotovému? Nebo hledáte vhodný byt na investici? Pak právě pro Vás je zde jeden takový nachystaný. Je to byt v prvním patře zděného domu v ulici Gorkého. V nedávné době zde proběhla kompletní rekonstrukce - plně vybavená kuchyně, koupelna, podlahy, omítky, veškeré rozvody.
Náš byt, původně 1+1 je nápaditě vylepšený zvětšením podlahové plochy o jednu místnost půdní vestavbou, která slouží jako skvělé místo pro nejrůznější relaxační aktivity. K bytu patří poměrně velký prostor na půdě a samozřejmě nadstandardně velký sklep.
V zahradě za domem lze nejen sušit prádlo, ale využít tento kousek přírody třeba k letnímu grilování nebo jako bezpečný výběh pro děti.
Dům samotný je v dobré kondici, stranou dopravního ruchu a v tomto ohledu aktivní jedinci jistě ocení blízkost lesoparku Heulos, cyklostezky Jihlava- Luka nebo sportoviště Na Stoupách.
Byt je z větší části zařízen - z nábytku zde zůstane nová rozkládací sedačka, skříně v pokoji, chodbě a sociálním zařízení, z vybavení je třeba zmínit parní pračku s invertorovým motorem a retro lednici.
Přijďte se podívat a načerpat atmosféru tohoto unikátního bytu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
21876
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
53m2
Obytná plocha
53m2
Užitná plocha
53m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Rostislav Mašek
Ing. Rostislav Mašek
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2024 Sousedé