Sousedé
(1/12)
Rezervace
3 890 000 Kč
ID nemovitosti:20344
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:54 m2
Podlahová plocha:54 m2
Datum aktualizace:13. října 2023
Energetická náročnostF ( )

Popis nemovitosti

Vítejte v útulném bytě 2+1, který prošel detailní a kvalitní rekonstrukcí v klidné a příjemné lokalitě Jihlavy. Tento byt ve zvýšeném přízemí cihlového domu vám nabízí dokonalý prostor pro pohodlné a moderní bydlení s ohledem na nízké náklady na energie. Z fotografií to není tak patrné, ale třeba detaily osvětlení místností nebo kamenické rohy v koupelně dávají bytu oproti podobným kvalitativně jiný rozměr. Dalším významným prvkem je podlahové topení s pěti samostatnými okruhy.
Z chodby je samostatný vstup do všech místností. Kuchyň je vybavena novými spotřebiči a nabízí dostatek místa pro pohodlné vaření i stolování.
Ložnice je dostatečně prostorná pro pohodlné uspořádání manželské postele a nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše osobní věci. Moderní a elegantní koupelna je vybavena kvalitním sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Kromě toho je v koupelně i okénko, které zajišťuje přirozené světlo a větrání.
Nejen v kuchyni, ale i v dalších místnostech zůstává všechen vestavěný nábytek.
Okolí tohoto bytu je klidné a nabízí skvělou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti. Školy, školky, obchody, sportoviště, úřady a veřejná doprava jsou v blízkosti, což vám usnadní každodenní život. Je zde dostatek parků a zelených ploch, kde si můžete užívat příjemné procházky.
V současné době se v bytě bydlí a bude k dispozici od 1. ledna 2024. Do té doby můžeme pohodlně vyřídit všechny potřebné formality. Další detaily probereme na prohlídce. Přijďte se podívat, stojí to za to.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
20344
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
54m2
Obytná plocha
54m2
Užitná plocha
54m2
Energetická náročnost
F (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Rostislav Mašek
Ing. Rostislav Mašek
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2023 Sousedé