Sousedé
(1/15)
2 650 000 Kč
ID nemovitosti:19677
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:43 m2
Podlahová plocha:43 m2
Datum aktualizace:21. července 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pokud jste typ co vyhledává moderní byt, ale zároveň nechce být součástí městského ruchu, tak Vás určitě zaujme tento inzerát.

Je mi potěšením Vám představit nově zrekonstruovaný a kompletně vybavený byt o dispozici 2+1 pouhých 15 km od Jihlavy.

Jedná se o jednotku v druhém podlaží (1.NP) z celkových tří. Majitelé se rozhodli před dvěma lety pro celkovou rekonstrukci, takže je ve vynikajícím stavu. Díky tmavšímu provedení kuchyně, rolet v oknech a obložené zdi v obývacím pokoji získal byt moderní nádech domácnosti.

Jednotka se prodává kompletně zařízena a je připravena k okamžitému nastěhování. V obývacím pokoji je pohodlná sedací souprava s konferenčním stolkem, obývací stěnou a TV. Kuchyňská linka je vybavena veškerými spotřebiči, barovým posezením a díky oknům, který propouštějí dostatek denního světla je byt velice prosvětlený. V koupelně je položena jednotná dlažba společně s předchozími místnostmi a nechybí tam ani pračka se sušičkou, která usnadní Váš každodenní život. V ložnici zůstává velká manželská postel a skříň.

Kompletní revitalizace objektu v roce 2017 obnášela výměnu oken za plastová, zateplení domu a výměnu střechy. Poloha objektu zajišťuje klidné a ničím nerušené prostředí s výtečnou dostupností do centra města Jihlavy.

Kněžice se nachází 4,5 km jižně od Brtnice, 15 km jižně od krajského města Jihlavy a 18 km severozápadně od Třebíče. V obci najdete veškerou občanskou vybavenost (školky, školy, zdravotní střediska, obchody).

Věřím, že i Vy si umíte představit pohodlné bydlení v tomto prostoru, a proto Vás srdečně zvu na prohlídku. Novým majitelům zajistíme optimální podmínky financování koupě.

Nenechte si ujít tuto nabídku. Na setkání s Vámi se těší Tomáš Menšík.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Beton
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
19677
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
43m2
Obytná plocha
43m2
Užitná plocha
43m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Menšík
Tomáš Menšík
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2023 Sousedé