Sousedé
(1/25)
3 690 000 Kč
ID nemovitosti:19662
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:54 m2
Podlahová plocha:54 m2
Datum aktualizace:2. května 2023
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Pokud potřebujete, toužíte nebo si chcete vyplnit své přání o bydlení v krajském městě Jihlavě nebo využít příležitost k výhodnému investovaní do kvalitní nemovitosti v klidné lokalitě, prověřte tuto možnost.
Dovolujeme si Vám nabídnout atypicky řešený, nadstandardní vzdušný slunný byt 2 + 1 (54,2 m) v prvním patře bytového domu na ulici Fritzova ve velmi přívětivé části Jihlavy obklopený rozsáhlou parkovou zelení. Bytová jednotka je orientovaná částečně jihozápadním a severozápadním směrem. V roce 2022 byla precizně provedena komplexní rekonstrukce s velmi vydařeným výsledkem. Kuchyň je vybavena linkou s vestavěnými spotřebiči. Součástí prodeje jsou částečně stávající vybavení bytové jednotky a zakázkové nábytkové prvky. K bytu náleží prostorná sklepní kóje s plochou 8 m, půdní koje s plochou 10 m a podíl na zahradě ve vnitrobloku s celkovou výměrou 66 m. Vytápění bytu je řešeno lokálními plynovými topidly s prosklenými spalovacími komorami a ohřev vody elektrickým boilerem. K parkování osobních vozidel lze využít bezplatné parkovací plochy přímo před domem nebo v jeho bezprostředním okolí.
Nemovitost doporučujeme jak z hlediska kvalit samotného bytu a domu, tak vzhledem k cenné lokalitě, která poskytuje blízkost relaxačních zón pro děti i dospělé, BUS, MHD, vlak, obchody, školky, školy, zdravotnická zařízení, pracovní příležitosti, v podstatě veškerou infrastrukturu očekávanou od krajského města. Byt bude volný od března tohoto roku, v podstatě k okamžitému nastěhování. Všem zájemcům rádi poskytneme a zajistíme plnohodnotný realitní servis s bezplatným finančním poradenstvím včetně výběru bankovního ústavu.
Pokud Vás tato nemovitost zaujala a chcete se o ní dozvědět více informací, případně si ji prohlédnout, můžete nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám poskytneme naše realitní služby.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
DlažbaAsfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
ID nemovitosti
19662
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
54m2
Obytná plocha
54m2
Užitná plocha
54m2
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Dalibor Schrek
Dalibor Schrek
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé