Sousedé
(1/24)
2 480 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně právního servisu a DPH, + provize RK
ID nemovitosti:19486
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:55 m2
Podlahová plocha:55 m2
Datum aktualizace:12. prosince 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Představuji Vám zajímavou nemovitost, která se nachází na ulici Nad Příhořím v Náměšti nad Oslavou.

Jedná se o byt 2+1 o podlahové ploše 56 m2, v 2. nadzemním podlaží cihlového domu s novou lodžií a s výtahem.
Jednotka je velmi dobře dispozičně řešena a disponuje chodbou s úložným prostorem, ze které se dostanete na samostatné WC a do koupelny, dále do kuchyně a obývacího pokoje. Z obývacího pokoje se dostanete do vedlejší ložnice a také je z něj přístup na lodžii. Pro lepší orientaci je přiložen půdorys.

V kuchyni a chodbě je linoleum, v koupelně a na WC keramická dlažba a v ostatních pokojích jsou parkety.
Dům prošel rozsáhlou revitalizací a je ve výborné kondici. Dům je nově zateplen, proběhla revitalizace lodžie, která je zasklená, byla vsazena nová plastová okna s vnitřními žaluziemi a obnovy se dočkaly i stoupačky.

Náklady pro užívání bytu jsou poměrně nízké. Topí se pomocí ústředního topení nebo můžete využít klimatizaci v obývacím pokoji, která se může přepnout do režimu topení anebo dalším zdrojem je topná deska.
V blízkosti domu se nachází dostatek parkovacích míst, takže svůj vůz pohodlně zaparkujete.

Město Náměšť nad Oslavou se nachází 20 km východně od Třebíče na řece Oslavě a 40 km od Brna. Město disponuje veškerou občanskou vybaveností. Nachází se zde městský úřad, pošta, mateřská škola, základní škola, umělecká škola, supermarket, zimní stadion. Historické jádro je městskou památkovou zónou.

Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Těším se na osobní setkání s Vámi na prohlídce!

I present to you an interesting property located on Nad Příhořím street in Náměšt nad Oslavou.

Take a look on a 2+1 apartment with an overall floor area of 56 m2, located on second floor of a brick-based building with a new loggia and an elevator.

The unit is very well laid out and has practical storage space. Central corridor from which you can reach the separate toilet and bathroom, as well as the kitchen and living room. From the living room you can reach the next bedroom and from it there is also access to the loggia. A floor plan is attached for better orientation.

Linoleum floors in the kitchen and hallway, ceramic tiles in the bathroom and toilet, and parquet floors in the other rooms.

The house has undergone extensive revitalization and is in excellent condition including fresh insulation, the loggia is fully glazed and has been also revitalized, plastic windows with internal blinds have been installed which furthers heat insolation and makes the flat more efficient. Risers have also been renovated.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
19486
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
55m2
Obytná plocha
55m2
Užitná plocha
55m2
Plocha lodžie
4m2
Patro
1
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Dana Videnská
Ing. Dana Videnská
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2024 Sousedé