Sousedé
(1/10)
2 950 000 Kč
ID nemovitosti:19380
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:50 m2
Podlahová plocha:50 m2
Datum aktualizace:25. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nechcete se zdržovat rekonstrukcí a přijít k hotovému? Nebo hledáte vhodný byt na investici? Pak právě pro Vás je zde jeden takový nachystaný. Je to byt ve druhém patře zděného domu v ulici Vrchlického nedaleko Domu zdraví a nemocnice. V nedávné době zde proběhla kompletní rekonstrukce - plně vybavená kuchyně, koupelna, podlahy, elektrická instalace. Oba pokoje jsou samostatně přístupné z předsíně. WC je součástí koupelny. V bytě je komora (s oknem) využitelná třeba jako šatna, nebo spižírna.
Může zde zůstat většina nábytku, který vidíte na fotografiích.
Dům je zateplený, což je v dnešní době drahých energií nezanedbatelná přednost.
Poloha domu patří k těm nejvyhledávanějším v Jihlavě a nabízí pohodlnou dostupnost všech potřebných služeb - školy a školky (Masarykova a Rošického), obchody, úřady, MHD, zdravotnictví, restaurace, apod.
Byt bude uvolněný podle aktuálních potřeb a domluvy zájemců a prodávajících.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
19380
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
50m2
Obytná plocha
50m2
Užitná plocha
50m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Rostislav Mašek
Ing. Rostislav Mašek
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé