Sousedé
(1/13)
2 590 000 Kč
ID nemovitosti:18940
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:58 m2
Podlahová plocha:58 m2
Datum aktualizace:23. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte-li byt k okamžitému nastěhování, investici nebo i příležitost jak si zhmotnit svoje sny a plány při rekonstrukci, pak jste na správné adrese. Na sídlišti Březinova ve třetím patře panelového domu s výtahem takový byt čeká na své nové majitele.
Velice dobře je vymyšlené rozmístění jednotlivých pokojů. Z poměrně velké chodby je samostatný vstup jak do obou pokojů, tak i do kuchyně. Navíc je přímo v bytě komora, kde jsou momentálně uložené věci, ale může také posloužit jako další menší pokoj a rozšířit tak obytný prostor.
Jádro je v původním zachovalém stavu a pokud se rozhodnete pro rekonstrukci, tak je zde pro bytového architekta opravdu velký prostor.
Dům samotný je v dolní klidnější části sídliště. Přijďte se podívat.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
18940
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
58m2
Obytná plocha
58m2
Užitná plocha
58m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Rostislav Mašek
Ing. Rostislav Mašek
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé