Sousedé
(1/11)
2 250 000 Kč
ID nemovitosti:18456
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Obecní
Užitná plocha:66 m2
Podlahová plocha:66 m2
Datum aktualizace:13. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

------------------Snížení ceny + zásadní INFORMACE u tohoto domu se již jedná o převod do osobního vlastnictví, tudíž dojde k vymezení bytových jednotek.------------------------

Rádi bychom Vám nabídli k prodeji 1/3 rodinného domu, v rámci podílového spoluvlastnictví, v Markoušovicích, v klidné části obce Velké Svatoňovice. Byt 2+1 o velikosti 66,7 m2 je určený k rekonstrukci, nachází se v rodinném domě se třemi bytovými jednotkami. Dispozice bytu: samostatný vchod, z předsíně o velikosti 4 m2 vedou dále dvoje dveře. Jedny vedou do prostorné kuchyně o velikosti 16,2 m2 a druhé do komory o 2,5 m2. Z kuchyně po levé straně je obývací pokoj velký 21 m2, na pravé straně je ložnice o velikosti 14,8 m 2 a koupelna s WC 8,2 m2. Vytápění lokální, vodovod veřejný, kanalizace svedena do septiku. Součástí prodeje je také garáž 32 m2 a podíl na společném pozemku.

Markoušovice mají základní občanskou vybavenost: školka, škola 1. stupně, obchod a autobusová doprava. Ostatní služby jsou dostupné v přilehlých obcích a v nedalekém Trutnově.
Výhodná poloha nemovitosti, nedaleko již zmíněných obcí, umožňuje výlety do nedalekých Jestřebích hor a zároveň i krásné procházky do okolní přírody.
V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

S financováním Vám rádi pomohou naši hypoteční specialisté ze společnosti Fincentrum and Swiss Life Select, a.s.. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalostí trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování nemovitosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
18456
Vlastnictví
Obecní (městský)
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
66m2
Obytná plocha
66m2
Užitná plocha
66m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Zuzana Veselá
Zuzana Veselá
Zobrazit
kontakt
Swiss Life Select Reality

© 2024 Sousedé