Sousedé
(1/19)
2 690 000 Kč
ID nemovitosti:18318
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:59 m2
Podlahová plocha:59 m2
Datum aktualizace:29. března 2023

Popis nemovitosti

Pokud si chcete splnit své přání o bydlení v krajském městě Jihlavě nebo využít příležitosti k vhodnému investovaní do nemovitosti v žádané lokalitě, našli jste to pravé...
Útulný a slunný byt dispozice 2 + 1 (59 m) ve druhém patře bytového, cihlového domu v centru krajského města Jihlavy. Bytová jednotka prošla výměnou všech oken, rozvodů vody a elektřiny, náleží k ní půdní koje s plochou cca 20 m (nacházející se přímo nad bytovou jednotkou). Orientace bytu na jihovýchod. Nemovitost doporučujeme jak z hlediska kvalit samotného bytu, tak vzhledem k cenné lokalitě, která poskytuje kromě veškeré infrastruktury krajského města rovněž blízkost relaxačních zón pro děti i dospělé, BUS, MHD, vlak, obchody, školky, školy, zdravotnická zařízení a pracovní příležitosti. Všem zájemcům rádi poskytneme a zajistíme plnohodnotný realitní servis s bezplatným finančním poradenstvím včetně výběru bankovního ústavu.
Pokud Vás tato nemovitost zaujala a chcete se o ní dozvědět více informací, případně si ji prohlédnout, můžete nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám poskytneme naše realitní služby.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Dlažba
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
18318
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
59m2
Obytná plocha
59m2
Užitná plocha
59m2
Patro
1
Energetická náročnost

Poloha na mapě

Foto - Dalibor Schrek
Dalibor Schrek
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé