Sousedé
(1/12)
3 900 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena k jednání
ID nemovitosti:11226
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:55 m2
Podlahová plocha:55 m2
Datum aktualizace:7. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Z tohoto bytu nezískáte výhled do zeleně, zato budete mít všude kousek. Na poštu 60 m, do supermarketu 61 m, na polikliniku a do lékárny 114 m, na kávičku, nebo na dobrý oběd do 500 metrů, je z čeho vybírat.

Dům nemá výtah, ale jen pár schodů do zvýšeného přízemí a dobrá poloha tvoří dobrou příležitost pohodlného bydlení, pro starší zájemce, kteří se snadno obejdou bez auta. Pokud ale auto máte, zaparkujete jako rezident v modré zóně za roční poplatek. Byt je také vhodný jako investiční k pronájmu.
Byt je částečně zrekonstruovaný, plastová okna, zděná koupelna s novým sprchovým boxem, a novým kotlem, je spojená s WC a má i malé okno. Na kuchyň navazuje obývací pokoj. Samostatně z chodby je přístupná prostorná ložnice. V pokojích tvoří krytinu starší dřevěné parkety opatřené ochranným nátěrem, v kuchyni je linoleum, v koupelně dlažba. V bytě zatím nejsou interiérové dveře - je možné pořídit dle vlastního vkusu. Byt je prázdný a lze se hned nastěhovat,


Uvědomujeme si, že cena je nyní hlavně o dostupnosti financování. Proto budeme jednat o každé rozumné nabídce.
Pro další informace a prohlídku kontaktujte makléře. Rád Vám zprostředkuji také špičkové hypoteční poradenství a zajistím bezpečný nákup nemovitosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
11226
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
55m2
Užitná plocha
55m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Lukáš Beťák
Lukáš Beťák
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé