Sousedé
(1/14)
Rezervace
2 900 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně právního servisu a provize
ID nemovitosti:11133
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:52 m2
Podlahová plocha:52 m2
Datum aktualizace:30. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

[REZERVOVÁNO]
Pokud hledáte byt 2+1 v osobním vlastnictví a zároveň za příznivou cenu, tak zbystřete. V NMNM byty nejsou, ale konečně se na někoho usmálo štěstí.
Byt na adrese Drobného 1309, NMNM má zhruba 52 metry čtvereční, v čemž nejsou započítány 2 sklepy ani balkon.
V bytě je téměř vše původní a udržované, ale už si říká o celkovou modernizaci. Například na podlaze v obývacím pokoji jsou původní parkety, a vyloženě volají po renovaci.
Po dohodě je možné ponechat základní vybavení, které buď pomůže do začátku, nebo se bude hodit, pokud se rozhodnete byt pronajmout. Byt je totiž skvělý jako základna pro výlety a sport v okolí NMNM a pronájem cestovatelům a sportovcům se vyloženě nabízí.
Cihlový dům, ve kterém se byt nachází vypadá moc hezky. Při postupné revitalizaci se udělala nová zateplená fasáda, střecha, balkony a plastová okna.
V okolí bytu je vše, co člověk k životu chce a potřebuje. Obchody, úřady, školy, nemocnice, bazén, kulturní a sportovní vyžití, Vysočina aréna, nádherná příroda. Farmářské trhy probíhají pravidelně na náměstí a ostatní služby, které potřebujete tady také najdete. Nové Město na Moravě už totiž dávno není jenom město, kde straší Hejkal. Sám jsem se zde narodil a vím, jak dobře se tady mým spolužákům a kamarádům žije.

Váš makléř Richard Ondrouch

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
11133
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
52m2
Užitná plocha
52m2
Místností
3
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Richard Ondrouch
Richard Ondrouch
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé