Sousedé
3 790 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize
ID nemovitosti:01847
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:53 m2
Datum aktualizace:4. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pokud hledáte byt, který si zrekonstruujete dle vlastních představ, tak si vám dovolujeme nabídnout bytovou jednotku 2+1, která je umístěná ve 2.NP zděného domu na ulici S. K. Neumanna. Byt o celkové výměře 53m2 je v původním, ale udržovaném stavu. Samostatné vstupy do pokojů a oddělená koupelna od WC jsou jedny z hlavních výhod tohoto bytu. Okno z ložnice a kuchyně směřuje do klidného vnitrobloku domů, obývací pokoj je situován do ulice. Dům je po revitalizaci. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v rámci služeb rádi zařídíme.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
01847
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
53m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Jandíková
Lenka Jandíková
Zobrazit
kontakt
TALANDA Invest s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé