Sousedé
(1/14)
1 379 000 Kč
ID nemovitosti:335730
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:57 m2
Plocha pozemku:51 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:19. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji pěkný byt 2+1 s lodžií na ul. sídliště Janštejn v Horních Dubénkách.

Byt je v původním a nachází ve 2. NP třípodlažního zděného domu. Předností bytu je klidná lokalita na kraji obce a velice nízké náklady na bydlení..

V obci je obchod, mateřská a základní škola, či restaurace a sklárny Janštejn. V Horních Dubénkách je pivovar Kozlíček a vyhlášená francouzská restaurace Bistrot de Papa.

Obec leží 7 km od Počátek, 21 km od Telče a 30 km od Jihlavy. V okolí obce jsou krásné cyklostezky, lesní cesty a turistické cíle a hlavně nejvyšší vrchol Jihlavských vrchů Českomoravské vrchoviny Javořice (836 m).

Byt můžeme doporučit i jako výhodnou investici. Více informací Vám poskytnu po telefonu nebo na osobní prohlídce. V případě zájmu Vám rádi pomůžeme s financováním. Vřele doporučuji prohlídku.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
335730
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
6m2
Obytná plocha
51m2
Užitná plocha
57m2
Plocha balkonu
3m2
Patro
1
Počet sklepů
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Pavel Kos
Pavel Kos
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Well 2

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé