Sousedé
(1/20)
Cena na dotaz
Poznámka k ceně: na dotaz u RK
ID nemovitosti:186
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:81 m2
Podlahová plocha:81 m2
Datum aktualizace:15. dubna 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 2+1 (56 m2) v 2.podlaží cihlového domu. Byt je slunný a prostorný se zděným jádrem. Podlahy v bytě jsou pokryty z části parketami a plovoucí podlahou. Vytápění v bytě je řešeno elektrickým kotlem, který je umístěn v dolní části domu. Výhodou je možnost vybudovat krb a topit tuhými palivy, jelikož bytová jednotka má vlastní komín. Ohřev vody je řešen bojlerem, který je umístěn v koupelně.

K bytu patří sklepní kóje, ale také prostor v suterénu, ke kterému jsou vyřízena veškerá stavební povolení, projekty, souhlasy městského úřadu, vyjádření SČVK, vyjádření Čezu a je zde možnost vytvořit další bytovou jednotku o velikosti 25m2 s vlastním vchodem, nebo využít prostor k jiným účelům, dle vlastního uvážení. K nahlédnutí do dokumentace je možno při osobní prohlídce.

Dům má pouze 8 bytových jednotek a je umístěn v centru města v blízkosti školy, zdravotního střediska, Penny marketu, sportovního střediska s bazénem, saunou, tělocvičnou, koupaliště. Celý dům je zateplen s novou střechou. Parkování je před domem . Ve městě je veškerá občanská vybavenost.

Majitel vlastní v bytovém domě další byt o stejné velikosti, ale předěláný na 3kk. Pokud by byl zájem o obě bytové jednotky, cena za obě k jednání.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
ID nemovitosti
186
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
81m2
Užitná plocha
81m2
Patro
1
Energetická náročnost

Poloha na mapě

Foto - Dominika Komarkova
Dominika Komarkova
Zobrazit
kontakt
BYDLENÍ A FINANCE s.r.o.

© 2024 Sousedé