Sousedé
(1/18)
2 200 000 Kč
ID nemovitosti:235-1781
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:90 m2
Podlahová plocha:90 m2
Datum aktualizace:8. února 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi luxusní velkometrážní byt 2+1 s vlastní zahrádkou o velikosti 180 m2 a vlastními parkovacími místy. Byt se nachází v prostorné cihlové vile na kopci s výbornou dostupností okolních měst a zároveň disponující velkým soukromím.

V bytě byly provedeny nové omítky, podlahy anhydrit, radiátory, sádrokartonové podhledy, nové vypínače a zásuvky, koupelna s vanou a wc, obklady a dlažby, osvětlení bodové led, vstupní dveře, kotel a bojler, plovoucí podlahy, plastová okna trojsklo, interiérové dveře, nové elektrické a vodovodní rozvody plus odpady, kanalizace. Vyvložkovaný komín připraven na instalaci krbové vložky. Ve velké koupelně je elektrické podlahové topení pro větší komfort. Byt se nachází v přízemí vily se samostatným vstupem z chodby.

V bytě najdeme vstupní halu 5,5 m2, kuchyň 22 m2, obývací pokoj 30 m2, ložnici 18 m2, technickou místnost 5 m2, koupelnu s wc 11 m2. K bytu naleží 180 m2 zahrádky a 2 parkovací místa.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí:
hydroizolace, nová střešní krytina šindel Iko Cambridge, nové oplechování a svody, nové vsaky, střešní okna Velux, plastová okna a dveře v celém domě trojsklo, zateplení 12 cm polystyren, nová přípojka vody, nová přípojka elektřiny s nízkým tarifem 20/4, nové elektrické a vodovodní rozvody plus odpady v celém domě. Dům je napojen na kanalizaci.

Pro bližší informace mne neváhejte kontaktovat. Případně se budu těšit na prohlídce osobně.

Mgr. Filip Rohan

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
235-1781
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
90m2
Obytná plocha
90m2
Užitná plocha
90m2
Energetická náročnost
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Filip Rohan
Mgr. Filip Rohan
Zobrazit
kontakt
ostravskárealitní.cz

© 2024 Sousedé