Sousedé
(1/10)
Fotka 1
nebyla stanovena
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: Info o ceně v RK
ID nemovitosti:1136
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:47 m2
Datum aktualizace:29. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Bezbariérový cihlový byt o velikosti 2+1 se nachází v přízemí bytového domu v ulici Ottmarova v Holicích. Nemovitost je v osobním vlastnictví a zcela bez právní vady, proto zájemci nabízíme výhodné profinancování. Byt tvoří dvě obytné místnosti, kuchyň, prostorná chodba ( vstup do každé místnosti samostatně ), koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Nebytovým prostorem jsou sklep v suterénu domu. K bytu patří spoluvlastnický podíl na pozemku před domem ( malé místečko pro individuální odpočinek ). Topení ústřední dálkové, ohřev vody vlastním bojlerem. Byt je ve velmi udržovaném stavu připravený k okamžitému nastěhování. Nachází se v ne příliš starém bytovém domě s velmi příznivými měsíčními poplatky. Velmi slušná občanská vybavenost ve městě, pohodová dojezdová vzdálenost do okolních měst (Pardubice, HK, Vysoké Mýto apod. ) a nájezd na novou rychlostní komunikaci D-35 ( 5 km ). Byt je k dispozici do 30 dnů po podpisu smluv.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakDálnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
ID nemovitosti
1136
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
47m2
Užitná plocha
47m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Milan  Cimfl
Milan Cimfl
Zobrazit
kontakt
Metropol Real s.r.o. - Cimfl Milan

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé