Sousedé
(1/19)
Fotka 6
1 690 000 Kč
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: cena včetně provize RK a služeb AK
ID nemovitosti:1213
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:50 m2
Datum aktualizace:2. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt 2+1 (celková pl. 53,08 m2), uspořádaný viz půdorys. Byt je v 2.NP, čtyřpodlažního z cihel postaveného bytového domu (bez výtahu), který se nachází v Rybářích na začátku ul. Sokolovské (poblíž centra). Byt je v osobním vlastnictví lze jím ručit v případě hypotéky (úvěr rádi vyřídíme, nebo pomůžeme vyřídit). Byt je v původním stavu (částečně zděné jádro), topení a teplá voda jsou napojené na městský centrální rozvod. Společenství vlastníků se o budovu dobře stará, prošla částečnou rekonstrukcí – vše nové až na fasádu, chodby a sklepy jsou čisté a udržované. Parkování je možné u domu. K bytu patří dva sklepy (1,29 a 1,20 m2) a podíl na společných prostorách. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí. Tomu, kdo hledá bydlení v sousedství centra s nízkými náklady (FS +FO = 2.450,- Kč) a za dobrou cenu - d o p o r u č u j e m e - .

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDDálnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
ID nemovitosti
1213
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
53m2
Plocha sklepa
2m2
Užitná plocha
50m2
Patro
2
Počet míst na parkovišti
30
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiří Hytman
Jiří Hytman
Zobrazit
kontakt
Metropol Real s.r.o. - Hytman Jiří

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé