Sousedé
(1/23)
_D4S5386
Rezervace
1 799 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, bez poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:14431054
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:60 m2
Datum aktualizace:18. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Koupit si byt v Holýšově? Za mě dobrá volba. Ale nepředbíhejme. Nejprve Vás s bytem seznámím. Předmětem prodeje je bytová jednotka Na Výhledech v 1. NP bytového domu o výměře 51 m2 a dispozici 2+1. Pro nového majitele je byt čerstvě vymalovaný a voňavý, takže se lze rovnou nastěhovat a okamžitě bydlet. Bytová jednotka je v původním stavu. Okna jsou dřevěná, opatřená žaluziemi, podlahy pokrývá PVC, koberec a v koupelně dlažba. Topení je zajištěno elektrickými přímotopy (zvýhodněný tarif), velkou výhodou je možnost vytápění krbovými kamny v obou pokojích, čímž lze velmi ušetřit na energiích a navíc si vytvořit v bytě sálavým teplem příjemnou atmosféru. V kuchyni je zachovalá starší kuchyňská linka s plynovým sporákem. Byt je nabízen nezařízený.Bytový dům má velmi příjemnou lokaci na periferii Holýšova s nedalekým vstupem do rozsáhlého lesa, ale přesto je v přímém kontaktu s obchody (pekárna, potraviny, maso a uzeniny, trafika, pošta) a s lesoparkem, kde je spousta možností pro vyžití dětí a k odpočinku v přírodě.Ve městě Holýšov dále najdeme mateřskou školu, základní školu i základní uměleckou školu. Je zde také kino, kulturní dům, několik restaurací a 2 cukrárny. V rámci zásobení potravinami též řetězce Lidl a Penny Market.Dalším pozitivem je velmi dobrá dostupnost Holýšova do Plzně či na hraniční přechod Folmava. Lze využít jak automobilovou dopravu, tak autobusové spojení, či vlak, kdy zde staví též rychlíky na trase Plzeň - Německo.V neposlední řadě lze zmínit, že pokud by měl nový majitel zájem koupit byt na investici, nachází se v Holýšově nadnárodní firma EvoBus, kde pracuje spousta potenciálních nájemníků.Zaujala Vás moje nabídka? Rádi byste se dozvěděli více? Kontaktujte mě. Ráda Vám podám upřesňující informace a bytem Vás ráda provedu.Též jsem schopna Vám zajistit s kolegou, finančním poradcem, jeho financování. Vybereme pro Vás na trhu hypotečních úvěrů tu nejlepší možnou variantu. Těším se na Vás.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
14431054
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
60m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Lucie Marečková
Ing. Lucie Marečková
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé