Sousedé
(1/19)
10.1.2023Kr?îivokla?üt_004
Rezervace
2 190 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
ID nemovitosti:14431038
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:53 m2
Datum aktualizace:7. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení či možnost výhodné investice na opravdu klidném a strategickém místě s nízkými provozními náklady? Nechcete rekonstruovat či hledat kompromisy mezi cenou a výborně dostupnou lokalitou? Pak Vás jistě bude zajímat nabídka krásného bytu 2+1 v osobním vlastnictví s výměrou podlahové plochy 53 m2 v městysu Křivoklát, okres Rakovník. Byt se nachází ve 3. NP panelového domu, který má vlastní studnu s úpravnou vody včetně akumulace (neplatí se vodné a stočné). Zároveň je k bytovému domu přiveden obecní vodovod. Dům má vlastní čističku odpadních vod, která bude v roce 2023 přepojena na veřejnou kanalizaci. Vytápění - centrální kotelna pro 4 vchody. K bytu náleží sklep a společný balkon v mezipatře. Samotný byt se nachází v chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko a je z něj nádherný výhled do údolí řeky Berounky. Městys Křivoklát je atraktivní a oblíbená lokalita v okrese Rakovník, ve středočeském kraji. Díky světoznámému královskému hradu z počátku 12. století, dodává společně s křivoklátskými lesy a řekou Berounkou jedinečnou atmosféru. Byt se nachází v klidné lokalitě mimo turistický ruch, který je v městysu okolo hradu. Velkou výhodou je dopravní dostupnost zajištěná vlakovou tratí Rakovník-Beroun. Ze stanice Křivoklát je možné přestoupit v Berouně do Prahy. Dobrá dopravní dostupnost je také autobusovou linkou do okolních měst Kladno a Rakovník.V blízkosti domu je k dispozici základní občanská vybavenost– základní škola, mateřská škola, pošta, praktický lékař, potraviny a smíšené zboží, restaurace, zdravotní středisko. Hrad Křivoklát je od domu 10 min. chůze, vyhlídka Paraplíčko 500 m. V chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, najdete velké sportovní i kulturní vyžití - Roztocké vodopády, přírodní a jezdecké stezky, řeky, vyhlídky, naučné stezky..Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si osobní prohlídku. S financováním koupě bytu vám rádi pomohou naši zkušení finanční konzultanti, kteří jsou schopni zajistit nejlepší podmínky na trhu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceVlastní ČOV
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
14431038
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
53m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Nikol Svobodová
Mgr. Nikol Svobodová
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé