Sousedé
(1/19)
BYT_Vlasim_4
2 890 000 Kč
ID nemovitosti:14421843
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:50 m2
Datum aktualizace:24. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Byt o dispozici 2+1 a rozlohou 50m2 je ve velmi dobrém stavu. V současné době je byt pronajat a je tak skvělou investiční příležitostí. V případě vlastního bydlení bude byt k datu předaní volný k okamžitému nastěhování. Při vstupu do bytu se dostanete do chodby, ze které lze vstoupit do všech místnosti bytu - obývacího pokoje, kuchyně, koupelny, toalety a ložnice. Obývací pokoj a ložnice jsou neprůchozí. Součástí jednotky je i sklepní kóje. Topení je řešeno dálkově. Dům je po celkové rekonstrukci a to včetně zateplení. Lokalita, ve které se bytový dům nachází, patří k nejklidnějším oblasti, v těsné blízkosti je zámecký park, kde lze trávit volný čas. Ve městě najdeme kompletní občanskou vybavenost – pošta, MŠ, ZŠ městský úřad, střední školy, učiliště, kino, polikliniku, dvě fotbalová hřiště, zimní stadion, letní kino - to vše v docházkové vzdálenosti.Pokud Vás byt zaujal, domluvte si prohlídku s makléřem.

Základní údaje

Typ konstrukce
Panelová
ID nemovitosti
14421843
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
50m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Patrik Vintr
Patrik Vintr
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé