Sousedé
(1/25)
IMG_7570
6 990 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:12521059
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:61 m2
Datum aktualizace:3. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V exklusivním zastoupení majitele Vám zprostředkuji prodej bytové jednotky o velikosti 61m2, která je určena k rekonstrukci a tím nabízí možnost prostor dispozičně změnit dle potřeb nového majitele. Byt se nachází v 1. NP menšího bytového domu s celkem sedmi jednotkami. Získáte tak bydlení ve velmi klidné a vyhledávané části Prahy 6 Břevnova. Všechna okna bytu směřují do zahrady, kterou je dům obklopen. Současná dispozice bytu je 3+kk, přičemž kuchyň je umístěna v předsíni. Ložnici je možno rozšířit o prostor, kde byla vybudována úložná místnost. V jednom pokoji je vestavěné patro na spaní a obývací pokoj lze částečným odstraněním zdí více propojit s kuchyní, pokud nezvolíte při rekonstrukci její umístění jinam. Toaleta je samostatná místnost vedle kuchyně. Nabízí se Vám tedy možnost s prostorem variabilně pracovat. V bytě jsou nová dřevěná 3 komorová okna s bezpečnostní fólií a jsou udělány rozvody elektřiny. Pro pohodlné bydlení je ale nutná výměna podlah, topení a rozvodů vody. K bytu náleží velký sklep, část ze společného půdního prostoru ( konkrétně jde o cca 16m2 ), kde je ale potřeba položit podlahu, dále pak opět část společné, suché místnosti, kde je příprava na pračku. Jejím přemístěním získáte v koupelně eventuální místo pro toaletu. Nájem činí 3303 Kč včetně fondu oprav, zálohy na plyn 5140 Kč a na elektřinu 1290 Kč. SVJ dobře hospodaří, dům je komplet opravený a je o něj hezky pečováno. MHD je v pěší vdálenosti, autem se pohodlně napojíte na městský okruh. V okolí domu je veškerá potřebná infrastruktura, sportovní i kulturní vyžití, nákupní možnosti, lékař, krásnou procházkou se dostanete ke Strahovskému Klášteru, k Pražskému Hradu, na Petřín, zasportujete si na Ladronce, rodiny s dětmi jistě ocení pěší dostupnost koupaliště Petynka. V celé oblasti Prahy 6 jsou parkovací Modré zóny.PENB bude dodán, proto zatím uvádíme třídu G.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
12521059
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
7m2
Užitná plocha
61m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Simona Boučková
Simona Boučková
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé