Sousedé
(1/11)
1 590 000 Kč
ID nemovitosti:LK143817
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:51 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:12. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

AKTUALIZACE CENY!

Chcete bydlet v přírodě na dosah od Orlické přehrady? Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi byt o dispozici 2+1 v obci Solenice. Bytová jednotka je umístěna ve 2. podlaží cihlové budovy přímo na břehu Vltavy, resp. začátku v.n. Kamýk.

Byt o výměře 51m2 disponuje dvěma pokoji orientovanými přímo na jih, samostatnou kuchyní a koupelnou s toaletou. V současné době je byt dlouhodobě neobývaný a byl by ideální k částečné rekonstrukci, včetně nové elektřiny, kuchyně, apod. Byt má ale například nová okna a celkově může být bez dalšího okamžitě obývaný.

K bytové jednotce dále náleží i sklepní kóje a jako velkou výhodou je i možnost využívaní velké zahrady, na které bytový dům stojí, a to přímo s výhledem na řeku.

Solenice jsou ideálním místem k odpočinku, hned pod hrází orlické přehrady a oblíbeným turistickým cílem nejenom kvůli tzv. "Solenické podkově" - fotogenickému meandru Vltavy.

V obci najdete základní a mateřskou školu, obecní knihovnu, dětský domov, restaurace a penzion, hotel, obchod a vše co je ke klidnému životu potřeba!

Budeme se těšit na prohlídku v Solenicích na Orlíku!

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
LK143817
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
51m2
Plocha sklepa
2m2
Obytná plocha
51m2
Užitná plocha
51m2
Místností
2
Patro
2. patro
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Viktor Hošek
Viktor Hošek
Zobrazit
kontakt
DUNA HOUSE

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé