Sousedé
(1/12)
kuchyně
3 050 000 Kč
Poznámka k ceně: Doporučuji, vhodná investice, nejvyšší nabídce
ID nemovitosti:N00235
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:55 m2
Datum aktualizace:24. března 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme nezávaznou prohlídku teplého a slunného bytu 2+1 o vel. 60,3m2 v cihlovém domě v ul. Ostravská 212. Nabízený byt v revitalizovaném cihlovém domě o podlahové ploše 55,4m2, spolu se dvěma sklepy o celk. ploše 4,9m2 se nachází v 1p ze tří, v klidném centru, v ul. Ostravská. Vstup přes předsíň (8,1m2) se dvěmi původními vestav. skříněmi. Soc. zařízení oddělené, koup.s vanou 2,4m2 vč. staršího keramického obkladu, WC 1m2, podlahy teraso. Kuchyně vč. zachovalé KL s plyn. sporákem s el. troubou, vč. vývodů na připojení aut.pračky, podlaha PVC. Dva samostatné pokoje (OP - 18,7m2, ložnice 14m2), podlahy zachovalé parkety. Plast. okna vč. nových žaluzií, litinové radiátory s termohlavicemi a s měřením, vytápění centrální z PB teplárny (topení štěpkou).
Možnost připojení k internetu či TV přes UPC/Vodafone). Byt vhodný v prvé řadě k investici s pravidelným výnosem. Veškerá infrastruktura v docházkové vzdálenosti, vč. zastávek MHD, Bus na Prahu do 5min.
Byt bez jakýchkoliv fyzických či právních vad, pro případného investora zprostředkujeme obnovení Smlouvy na pronájem bytu - od r. 2019 pronajat slušné a spolehlivé rodině s děckem, která by velmi ráda pokračovala v nájemním vztahu s novým majitelem. V případě více zájemců je možno využít aukce - prodej nejvyšší nabídce. V ceně kvalitní právní servis u renomované AK, veškeré formality spojené s přepisem vlastnictví, vč. přepisu energií a fyzického předání bytu novému majiteli samozřejmostí. Zajistíme advokátní úschovu kupní ceny u renomované AK. V případě zájmu zprostředkujeme i financování úvěrem - dlouhodobě spolupracujeme s profesionály v oboru. Další informace, či nezávaznou prohlídku této cenově výhodné nabídce teplého a slunnáho bytu zajistí makléř s velmi dobrou místní znalostí, spravující dlouhodobě a výhradně tuto nemovitost v oblíbené lokalitě, v času dle Vašich potřeb.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Vytápění podrobnosti
Plyn
ID nemovitosti
N00235
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
60m2
Plocha sklepa
5m2
Užitná plocha
55m2
Patro
1
Počet míst na parkovišti
80
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Bohumil Kocourek
Bohumil Kocourek
Zobrazit
kontakt
Kocour v realitách

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé