Sousedé
(1/12)
1 590 000 Kč
ID nemovitosti:1412
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:65 m2
Podlahová plocha:65 m2
Datum aktualizace:6. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji bytovou jednotku 2+1 s výměrou 65 m2, která je situovaná v prvním patře zatepleného cihlového domu v Karlových Varech - Dvorech. V bytě byla započata rekonstrukce, kterou si nový majitel dokončí dle vlastních představ. V bytě začali přípravy na montáž nové kuchyňské linky, kompletní rekonstrukci koupelny a nové rozvody topení, které nahradí původní vytápění vafkami. Je zde příprava na plynový kotel, který by měl vytápění zajišťovat. Elektřina v bytě je původní, okna dřevěná. K bytu náleží 1 sklepní kóje a 1 komora. Dům je po dílčí revitalizaci zateplení fasády a revitalizace střechy. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí domu, bezproblémové parkování. Neváhejte kontaktovat makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
1412
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
65m2
Užitná plocha
65m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Lenka Weiss
Lenka Weiss
Zobrazit
kontakt
TOP REALITY, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé